Wynajem

Wraz z powstaniem spółki Super Premium Cars S.A. postanowiliśmy wprowadzić nową ofertę polegającą na możliwości wynajmu samochodów luksusowych z kierowcą i bez. Usługa ta skierowana jest do osób, które chciałyby przez jeden dzień, czy też weekend, jeździć samochodem takich marek, jak Bentley, Ferrari, Porsche czy też Lamborghini. Każdy samochód można wynająć z naszym kierowcą, który posiada licencję rajdową lub wyścigową.

Dlaczego wynajem

Korzystając z naszej oferty mają Państwo gwarancję otrzymania samochodu sprawnego technicznie. Ponadto mogą Państwo wybrać odpowiedni dla siebie model samochodu sportowego i sprawdzić jego możliwości bez konieczności wydawania dużej kwoty na jego zakup. Jest to doskonała propozycja zarówno dla tych, którzy planują zakup własnego auta, jak i dla tych, którzy po prostu chcą sprawdzić się za jego kierownicą.

DLACZEGO LUKSUSOWE SAMOCHODY SPORTOWE

Jazda Porsche czy Ferrari dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń. Obecnie produkowane samochodu dalekie są konstrukcji z lat 70-tych czy 80-tych, gdzie ich prowadzenie wymagało umiejętności kierowcy wyścigowego. Systemy kontroli trakcji i wszechobecna elektronika sprawiła, że prowadzenie takich samochodów stało się rozrywką dostępną dla każdego. Potężna moc silników, brzmienie sportowego wydechu i doskonałe prowadzenie zostanie niewątpliwie docenione zarówno przez Panów, jak i Panie.

DOSTAWA DO KLIENTA 

Mogą Państwo zlecić nam dostawę i odbiór samochodu w dowolnym terminie i miejscu na terenie Polski. Samochód przyprowadzi do Państwa domu lub firmy doświadczony konsultant, który udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji, abyście mogli Państwo cieszyć się jazdą samochodem sportowym już od pierwszej chwili. Usługa ta jest dodatkowo płatna. 

SPECJALNE OKAZJE

Wynajem Porsche lub Ferrari może być doskonała formą podkreślenia niezwykłych okazji w Państwa życiu: ślubu, wyjątkowego spotkania z rodziną czy znajomymi.
Sportowy samochód może być świetnym dodatkiem do romantycznego wyjazdu na weekend we dwoje lub na wypad wakacyjny, na prezent dla ukochanej lub ukochanego, lub po prostu na wspaniały wypad za miasto na dzień lub kilka dni.

WAKACJE w PORSCHE 

Kto z Państwa nie marzył choć raz o tym aby wybrać się na wymarzone wakacje w Polsce lub za granicą luksusowym samochodem sportowym. Teraz możemy spełnić te marzenia. Na Państwa specjalne życzenie wydamy zgodę na przekroczenie granicy wynajętym pojazdem. Potem wystarczy tylko wyobrazić sobie jazdę z opuszczonym dachem po nadmorskiej promenadzie lub połykanie przez 300 KM górskich zakrętów. Ze względu na ograniczoną liczbę samochodów i wzmożony popyt na nie w okresie wakacyjnym, prosimy o jak najszybsze zarezerwowanie sobie wybranego samochodu. 

KUPNO CZY WYNAJEM

Samochód sportowy jest z reguły trzecim lub kolejnym samochodem w rodzinie. Nierzadko jego roczny przebieg nie przekracza kilku tysięcy kilometrów. W naszej wypożyczalni mogą Państwo skorzystać z oferty wynajmu samochodu lub samochodów na 20-30 dni w cenie nie przekraczającej kosztu rocznego ubezpieczenia AC samochodu. A więc po co kupować dodatkowy samochód za kilkaset tysięcy złotych skoro można już teraz zaplanować wynajem jednego lub kilku modeli na wybrane dni na cały rok do przodu. Przy wynajmie długoterminowym różnych modeli dopuszczamy możliwość łączenia najniższych stawek cennikowych jeżeli sumaryczny okres wynajmu przekroczy 16 dni w jednym ciągu. 

LEASING DŁUGOTERMINOWY

Firmom lub osobom chcącym użytkować dany model w okresie dłuższym niż miesiąc oferujemy możliwość skorzystania z oferty leasingu długoterminowego. Cena w takim przypadku negocjowana jest indywidualnie. A leasingobiorca bierze na siebie koszt bieżącej obsługi technicznej samochodu oraz jego przeglądów. Jest to korzystna oferta dla osób chcących użytkować w sposób stały lub długoterminowy różne modele samochodów sportowych bez konieczności ich kupowania.

NOWOŚĆ dostępna od 2011r
Auto marzeń w Dubaju

Wyprawa życia dla fanów motoryzacji.

Prawdziwym fanom najnowszych marek luksusowych samochodów sportowych oferujemy niezwykła okazję do przetestowania najnowszych modeli topowych aut:Ferrari 430, Lamborghini Gallardo 560LP, Astona Martina DBS oraz Ferrari 599 GTB, Wszystkie modele oferowanych przez nas samochodów to najnowsze roczniki. Ze względu na warunki drogowe i pogodowe uważamy, że największa przyjemność może sprawić jazda nimi w miejscu gdzie nie ma ryzyka opadów deszczu czy śniegu, w otoczeniu luksusowej metropolii na brzegami morza. 

Dlatego oferujemy te samochodu do wynajmu w Dubaju.
Zapewnimy Państwu wynajem wybranego samochodu lub samochodów, który będzie podstawiony do Państwa hotelu. A także zorganizujemy Państwu pobyt w Emiratach Arabskich wraz z przelotem i wizą. Ceny 7 dniowego pobytu w hotelu 5 gwiazdkowym na plaży ze śniadaniami oraz przelotem klasą ekonomiczną z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Katowic lub Gdańska zaczyna się od około 4500 PLN. Pobyt tygodniowy w hotelu 7 gwiazdkowym Burj Al. Arab od 17 500 PLN w 160 metrowym apartamencie jedno-sypialniowym ze śniadaniami. Na życzenie przelot klasą Business lub First, transfer limuzyną z i na lotnisko,transfer helikopterem z lotniska do hotelu Burj Al Arab. Każdy z klientów będzie mógł liczyć na opiekę angielskojęzycznego opiekuna na miejscu.

Aby wynająć samochód w Dubaju należy mieć ukończone 28 lat i prawo jazdy od co najmniej 3 lat, kartę kredytową w celu uiszczenia kaucji na miejscu w wysokości 50.000 Dirhamów około 40.000 PLN. Wynajem samochodów możliwy jest na minimum trzy dni każdego z modeli.

W przypadku zainteresowania ta ofertą prosimy o kontakt z naszym konsultantem, który po ustaleniu z Państwem termonów oraz modeli samochodów, przygotuje szczegółową ofertę. Uprzejmie prosimy o planowanie takiego wyjazdu z co najmniej kilku lub kilkunastotygodniowym wyprzedzeniem, tak abyśmy mogli zapewnić Państwu samochody i hotele w wybranym przez Państwa terminie.

Cennik

Ferrari 430 1999 EUR*
Ferrari 599 GTB 2799 EUR*
Lamborghini Gallardo 560 LP 2499 EUR*
Aston Martin DBS 2499 EUR*


* Ceny za dzień z ubezpieczeniem CDW i dostawą do hotelu, minimalny okres wynajmu to 3 dni